Металлоконструкции – неотъемлемый элемент любого помещения либо сооружения на предприятии. Как правило, обустройство металлоконструкций в цехах и на складах является существенной статьёй затрат, а от эффективности их эксплуатации напрямую зависят показатели предприятия.

Зачастую элементы металлических конструкций эксплуатируются в тяжелых условиях и подвержены влиянию температуры и влаги, а также механическому и химическому воздействию. Следствием воздействия вредных факторов являются быстрый износ и коррозия.

строительный форум

Щороку Будівельний Форум служить платформою для зустрічей виробників і дилерів технологій та будівельних матеріалів в західному регіоні країни. Проте, цьогоріч світова коронакриза внесла певні корективи в час та масштаб проведення події.

protektГідроізоляція Teklon Pro - це полімочевина високої якості, синтетичний полімерний матеріал, який має унікальні характеристики, що дозволяють ефективно вирішувати найскладніші завдання з виконання гідроізоляційних робіт

горизонтальних і вертикальних поверхонь. Має високу адгезію практично до будь-яких матеріалів: бетону, металу, дереву, поліуретану, асфальту, геотекстилю та багатьом іншим.

Полімочевина Teklon Pro є монолітним і еластичним покриттям, стійким до стирання, товщина якого становить 1,5-4 мм.Така плівка утворюється завдяки покриттю наповерхню реактивної системи, що складаєтьсяз двох компонентів - смоли та ізоціанату. Структура матеріалу дозволяє наносити плівку потрібної ширини за один підхід. Покриття можна використовувати, максимум, через годину після монтажу.